1. Ana Sayfa
  2. Gündemden Seçmeler
  3. Amerika ve Sokağa Çıkma Yasağı

Amerika ve Sokağa Çıkma Yasağı

featured

Covid-19 ya da KoronaVirüs bir şeyler yapıyor ve yaptırıyor, Amerika ve Sokağa Çıkma Yasağı başlığımızda buradan esinlenmiş durumda.

Amerika ve Sokağa Çıkma Yasağı ve Asker Kuşatması

Amerika New York kentine asker indi, gizlice. Askerler resmi üniformaları ile gelselerde sivil siyah minibüslerle şehre giriş yaptılar. Bu bir takım kişilerce hemn paylaşılmaya başlandı, yakında ne olduğu ortaya çıkacaktır tabii. Ortaya çıkıncaya kadar nelerin yapılacağı ve gizleneceği ise meçhul.

Amerikada Asker Kuşatması

Amerikanın bu işte parmağı olduğunu iddia eden tonlarca kaynak var, ayrıca gerçek sayıları ve vakalarıda paylaşmadığı dile getiriliyor. Bu geciktirmenin bir amacı olduğu belli tabii, lakin bu son hamle ile askerin şehre indmesi ve yolları kapatacak şekilde davranmasının ardından hayırlı bir şey çıkacağını zannetmiyorum.

Önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır kokusu elbet, lakin erkenden haberimiz olursa daha iyi müdahale ve savunma yapabileceğimizi düşünüyorum. Umarım işler korkulduğu gibi olmaz ya da korkulacak şeylere sebep olmaz demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

Görüntüleri Twitter üzerinden Google araması ile edindim, bakalım neler çıkacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap