1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Aralık 2019 Akaryakıt Kampanyaları

Aralık 2019 Akaryakıt Kampanyaları

featured

Her seferinde yani her ay yeni bir şekilde sunum yapıp, daha anlalışılır kılmak istediğim akaryakıt kampanyaları için Aralık 2019 Akaryakıt Kampanyaları ile aylık görünüme geri dönüş yapıyorum.

Aralık için güncel akaryakıt kampanyaları ile kredi kartı akaryakıt kampanyalarını buradan listeleyeceğim. Bu sayede tek sayfa üzerinde tüm kampanyalara erişim sağlayacaksınız. Lakin uzun bir sayfa olabilir, hatırlatmak isterim.

Aralık 2019 Akaryakıt Kampanyaları Detayları

Akaryakıt kampanyaları genel olarak 3 ana başlıkta ele alınır; banka akaryakıt kampanyaları, akaryakıt istasyonu akaryakıt kampanyaları ve diğerleri.

Yukarıdaki ana başlıklar halinde aşağıda ayrımlarda bulunup, kampanya detaylarını aktaracağım.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları Aralık 2019

Kasım da başlayan ve Aralık 2019 da da devam eden kampanyaları ile Aralık da başlayan kampanyaları aşağıda kredi kartları için listelenmiştir.

Bonus Akaryakıt Kampanyaları

Petrol Ofisi ve Bonus kullanıcıları Aralık 2019’da yapacakları 4 adet 125 lira ve üzeri akaryakıt alış verişi için 40 lira bonus kazanıyor. Kampanya için 31 Aralık 2019 son tarih. Kazanılan bonuslar ise 6 Ocak 2020’den itibaren bir hafta içinde kullanılmalı.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Bonus Akaryakıt Kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Paraf Akaryakıt Kampanyaları

Halkbankasının kredi kartı olan Paraf ile 2019 yılını güzel bir kampanya ile bitirebilirsiniz. 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağınız 5 defa 125 lira ve üzeri akaryakıt ya da market alış verişine 50 lira paraf para kazanma şansınız var. 7 Ocak 2020 tarihinden sonra paraf paralar silinecektir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Paraf Akaryakıt Kampanyaları yazımızı takip edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgiler özet niteliğinde olup, ilgili kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve adım adım kampanya rehberine ulaşmak için kampanya içerisinde verilen bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Kampanyalara katılmak, takip etmek ve şartlarını sağlamak tamamen sizin kendi hür iradenizin ürünüdür; değişen ya da iptal olan kampanyalar yüzüdnen akaryakıt alımlarınızda zarar etmeniz ya da kampanya tarafları sebebiyle zarar yaşamanızın bizimle bir alakası yoktur, biz sadece ilan ediyoruz. Uymak size kalmış, takip etmekte. Tasarruf beleşe gelmiyor ne yazık ki.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap