1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Axess Petrol Ofisi Şubat 2020 – Akaryakıt Kampanyaları

Axess Petrol Ofisi Şubat 2020 – Akaryakıt Kampanyaları

featured

15 Şubat 2020 tarihine kadar yapacağınız akaryakıt alış verişleri için Axess Petrol Ofisi Şubat 2020 kampanyası ile 40 lira değerinde chippara kazanabilirsiniz. Akaryakıt kampanyalarına bir ek daha.

Şubatta Axessle Petrol Ofisi Kampanyası

Her ayı kapsayacak bir akaryakıt kampanyası yapan bankalardan Akbank, şubat 2020 içinde, 15.02.2020 tarihine kadar kampanyasını duyurdu.

Farklı günlerde yapacağınız 4 adet 125 lira ve üzeri Petrol Ofisi Akaryakıt alış verişi için 40 lira chippara kazanmak için, 15 Şubata kadar alış verişleri tamamlamanız lazım.

  • Kampanyaya sms ile katılımda 30 lira chippara
  • Axess Mobil ile katılımda 40 lira chippara kazanın.
  • 4 farklı günde
  • 125 lira ve üzeri alış veriş ile
  • Dizel, Benzin ya da Otogaz alın.
  • 4.alış veriş ile birlikte puanlar kartınıza yüklenecek.
  • Puanlar silinmez.

Akbank Axess ve Petrol Ofisi ortaklığında bu kampanya için en geç 12 Şubatta ilk 125 liralık alış verişi yapmış olmanız gerekiyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi için PO tıklayın.

Axess Petrol Ofisi Şubat 2020 – Ben Katılacakmıyım?

Axess ile kazanılan puanlar kaybolmuyor, 500 lira harcamaya 40 liralık chippara da güzel; lakin ben Petrol Ofisi kullanmıyorum. Bu yüzden bu kampanyaya ben katılım göstermeyeceğim.

Opet ile ya da Total ile gerçekleşse, Totalde sadece dizel alımları olmak üzere katılım gösterebilirdim, lakin şu haliyle kampanya benim için cazip değil. Lakin sizler PO yakıtını seviyorsanız ya da etrafınızda başka istasyon yoksa, bu kampanyayı tercih edebilirsiniz.

Axess ile kazanılan puanlar silinmiyor, biriktirmenizi tavsiye etmesem dahi; bu tercih sebebidir.

Diğer kredi kartları gibi puanların üstüne yatma derdinde değil yani, kampanyaya katılıp da sonradan puan harcamayı unutanlar her yıl milyonlarca lira bankalara kar bırakıyor.

Not

Ayrıca Axess kartınıza size özel harcama limiti ile ödül konulduysa, özellikle tercih etmenizi öneririm.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap