1. Ana Sayfa
 2. Ev Geçindirmek
 3. BKM Express Final Yapıyor | Üzücü Şeyler

BKM Express Final Yapıyor | Üzücü Şeyler

BKM Express Kapanıyor

Benim için hayatı güzelleştiren detaylardan biriydi. Banka kart merkezinin ödeme yöntemi olan, hayat kurtaran BKM Express Final Yapıyor!

Kampanya da yaptı, kolaylıkta sağladı; ev geçindirmek çabam da bana çok büyük yardımları oldu.

BKM Express Final Yapıyor ve Kapanıyor

Kötü haberi Şu sayfadan aldım.
Benim sitem değil, benim şirketim değil; zararı ise bana olacak bu kapatmanın. Bir sürü kampanyaya ve kolaylığa ev sahibi yapmıştı bizler için; yani ev geçindirmek adına uğraş veren herkese.

Çok güzel, kaliteli kampanyaları vardı. Yüzde 20~30 ortalaması vardı belkide. Bİr kaç kampanyasını aşağıda liste olarak vereceğim ve BKM Express Final Yapıyor diye hepimizi üzeceğim.

 • Tchibo.com.tr’de 150 TL ve üzerine anında 30 TL indirim!
  Yüzde yirmilik bir kampanya, düşünsenize; zaten yapacağınız bir alış-veriş için paranızın beşte biri cebinizde kalacak. Dikkat edin, puan değil; İNDİRİM!
 • BİSU Uygulaması ile BKM Ekspress ortak kampanyasına göre, alacağın ilk 2 damacana su 1 ₺.
  Normal şartlar altında en iyi ihtimalle 10 ₺ bir damacana!
  Yani yüzde 90 gibi bir indirim söz konusu.
  Su sağlıktır ama imkanları kısıtlıyorlar işte.
 • Happy.com.tr adresinden yapılan 200 ₺ ve üstü alış-verişler anında 25 ₺ indirimli.
  Düşünün, yüzde ondan fazla bir indirim.
  Kim yapar ki?
  Hangi banka yapar?

Yukarıda yer alan kampanyalar işin sadece bir kısmı, daha bir sürü kampanyası var; her biri ayrı bir fırsat. Lakin gelin görün ki, böyle üzücü şeyler yaşanıyorlar.

Bu işi yapan rekabet kurumu, lakin o sadece, gelen şikayetleri değerlendirmiş durumda. İşin arkasında Bankalar var. Bankalar aslında ne kadar kar elde ettiklerini belli eden bu sistemi yok etme niyetine girmişler. Bankalar BKM Expressi sırf indirim yapıyor diye değil, aslında bu işin ne kadar karlı olduğunu gösteriyor diye kapattırıyorlar. Bu yüzden final yapıyor aslında.

Peki ne olacak?
Bankalar yüksek karlılıklarına geri dönecek, yüzde 10a ancak yakalaşan kampanyalar ile işlerine devam edecekler. Bizlerde ne yazık ki o kampanyaları kullanmaya çalışacağız. Onlardan medet umacağız.

Bu yazı Ev Geçindirmek kategorisi için bir yöntem olan BKM Express Finalini duyurmak için yazılmıştır. 60 Gün içerisinde faaliyetlerine son verecekler. BKM güzelliklerini yurdumun nankör Fırsatçıları sebebiyle kaybedeceğiz gibi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!