1. Ana Sayfa
  2. Ev Geçindirmek
  3. Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası

Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası

Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası ile akaryakıt alırken kazanın

Bonus geçtiğimiz ay çok boş geçtiği akaryakıt sektörü için bu ay kampanya düzenlemiş ama çok sönük kalmış durumda. Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası hakkında detaylı bilgiyi aşağıda vereceğim ama tavsiyem kullanmayın. Es geçin, diğer kartlara yönelin.

Bu kampanya ile BP akaryakıt istasyonlarında Bonus kart ile yapacağınız alış verişler için ödüllerden bahsedecek ve ev geçindirmek kategorisi için işaretleyeceğiz. Ayrıca Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları ile tüm listeye ulaşabilirsiniz.

Garanti Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası

Bir daha tekrar etmek istiyorum, kampanyayı es geçmeniz ileri ki kampanyaların selameti için oldukça mühim. Bir ayı akaryakıt sektörü için boş geçip ertesi aya, 45 gün için sadece 30 lira ayırmak çok vahim bir durum.

Toplamda 500 lira harcamaya 30 lira, hatta sms ile katılım durumunda 25 lira verecekler. Oran %5 dahi değil; kampanya demek zor yani. 4 defa 125 harcayıp, 30 lira puanı da dahil edersek 530 liraya ancak 30 lira bonus puan kazanımı söz konusu.

Adım Adım Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası

Kampanyaya sağlık bir şekilde katılmak ve puanları silinmeden kullanmak için yapmanız gerekenler aşağıda özetlenmiştir. Bunlara uyduğunuz sürece sorunsuzca akaryakıt kampanyasına katılıp, puanlarınızı kullanabilirsiniz.

  1. Kampanyaya ya sms ile ya da bonus flaş üzerinden katılmanız gerekiyor.
    1. SMS ile katılıma sadece 25 lira bonus puan verilecek, hem 5 lira puan zararınız olacak hem de sms ücreti vereceksiniz.
    2. Bonus Flaş ile katılım yaparsanız, hem 5 lira fazla bonus kazanacak hem de sms ücreti ödemeyeceksiniz.
  2. 1 Ekim 2019 ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında toplamda 4 defa 125 lira akaryakıt alış verişini farklı günlerde yapmanız gerekiyor.
  3. Alış veriş yaparken Garanti POS cihazlarının kullanılması gerekiyor.
  4. Puanları 21 Kasım – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında kullanmanız gerekli, yoksa silinirler.

Yukarıda yer alan 4 adımı uygular ve Bp akaryakıt istasyonlarından 4 defa Bonus kredi kartı ile yapacağınız 125 lira ve üzeri akaryakıt yani dizel, benzin ya da lpg alımlarından Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası kazanabilirsiniz. Gelen puanları ise istediğiniz şekilde, anlaşmalı tüm yerlerde kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!