İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kampanya Rehberim
  3. Bonus Yüzde 10 Bonus – Eylül 2020

Bonus Yüzde 10 Bonus – Eylül 2020

Bonus Yüzde 10 Bonus - Eylül 2020

Uzun süredir ara verdiğim kampanya paylaşımına yeniden başlayacağım, arada çok şey kaybettik ama geçte olsa Bonus Yüzde 10 Bonus – Eylül 2020 ile tekrardan kazanmaya başlama şansımız var. Ev geçindirmek gittikçe zorlaşırken kampanya rehberim için uğraş vermek kolaylaşıyor.

Bonus Yüzde 10 Bonus – Eylül 2020 Kampanya Rehberim

2020 bittti bitecek, cebimizdeki para da…
Eldeki imkanları en iyi şekilde kullanmak adına Bonus Yüzde 10 Bonus – Eylül 2020 faydalı bir kampanya olarak gözüme ilişti. Garanti Bonus Kampanya ve eTicaret Kampanyaları ile etiketlemek uygun düşüyor.

Kampanyaya katılan herkes seçili internet sitelerinden (eTicaret) yapacakları 300 lira ve üzeri alış verişlerde yüzde 10 bonus kazanacaklar.

Kampanyaya dahil olan kredi kartları; Garanti Bonus Kredi Kartları, Money Bonus Kredi Kartı, Flexi Kredi Kartı, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy kartlarıdır.

Kampanyaya dahil seçili eTicaret internet siteleri ise; Gittigidiyor, HepsiBurada, Mediamarkt, N11, Teknosa, Vatan Bilgisayar web siteleridir. Bu siteler haricinde alış verişler kampanya dışı kalacaktır.

Kampanya 15 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olup, kazanılan puanlar 3 Ekim 2020 ve 3 Kasım 2020 tarihleri arasında kullanıma açık olacak, sonrasında silinecektir.

Kampanya katılımı için Bonus Flaş uygulaması kullanılacak, Flexi kartlar için 5,99 lira ücret kesilecektir.

Önemli Şartlar ve Hatırlatmalar;

  • Seçili e-ticaret sitelerinden (Gittigidiyor, HepsiBurada, Mediamarkt, N11, Teknosa, Vatan Bilgisayar) yapılacak her 300 TL ve üzeri harcamaya %10 bonus, toplam 75 TL bonus verilecektir.
  • Kampanyaya dahil eTicaret işyerleri : Gittigidiyor, HepsiBurada, Mediamarkt, N11, Teknosa, Vatan Bilgisayar firmalarının sitelerinden yapılacak alış verişlerde geçerlidir. Bu sayılan işyerleri dışında yapılan-yapılacak harcamalar ve alış verişler kampanyaya dahil değildir.
  • BonusFlaş’tan HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Yani aynı gün örnek olarak HepsiBurada.Com adresinden iki kere alış veriş yaparsanız, bunlardan ilki kampanyaya dahil olacak ve onun yüzde onu kadar bonus gelecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir. Yani toplamda 7500 lira harcama yapabilirsiniz kampanya dahilinde, gerisi fuzuli olacaktır.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 5,99TL’dir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Yaptığınız alış verişi iade ederseniz puan yatmayacaktır.

Kampanya an iti bari ile bitmiş olup, Puanlar 3 Ekim 2020 tarihinde yüklenecek ve 3 Kasım 2020 tarihinden sonra kullanılmayan puanlar iptal olacaktır.

Güncelleme 1
Yorum Yap

Yorum Yap