1. Ana Sayfa
 2. Ev Geçindirmek
 3. Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan| Ev Geçindirmek
Trendlerdeki Yazı

Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan| Ev Geçindirmek

Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan

Gıda marketleri kampanyalarından daha çok sevdiğim, tüm sektörlerde geçerli kampanyalardır. Mesela, Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan kampanyası. Tüm sektörlerde geçerli güzel bir kampanya.

Bu kredi kartı puan kampanyası Garanti Bankası kredi kartı Bonus için geçerli olup, temassız nfc ödemeleri ile geçerlidir.

Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan

Kampanya Bonus kredi kartı için olsa da, tüm bonusları kapsamıyor; daha doğrusu diğer bankalarla ortak Bonus kredi kartlarını. Sadece Garantinin kendi kartları olan Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi ve Paracard’lar katılabiliyor.

Kampanya katılımı Bonus Flaş ile yapılabilir.

Kampanyaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

 1. 19 Haziran 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihleri arasında BonusFlaş ile katılmalı,
 2. 19 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında alış-veriş yapın.
 3. Alış-verişleri BonusFlaş üzerinden temassız olarak yapın.
 4. Puanları 3 Temmuz 2019 – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında harcayın.

Kampanya Şartları | 5 Bonus Puan

Bonusla Her 25 liraya 5 Bonus Puan Puan kampanyasında her müşteri maksimum 50 Bonus Puan kazanabilir. Her 25 lira için 5 lira puan verildiği için toplamda 250 liraya 50 lira bonus puan kazanımı, yani %20 gibi bir oranla geri dönüşüm var.

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan alış-verişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Aynı gün farklı iş yerlerinden yapılan alış-verişler kabul edilir.

Kampanya Yorumu

Kampanya genel hatlarıyla bakıldığında yüzde yirmi geri dönüşüm oranına sahip. Yüzde yirmi gibi bir oran normal kredi kartları kampanyaları için oldukça harika. İmkanı olanlar kesinlikle bu kampanyadan faydalanmalı.

Kampanya geri dönüşüm oranının güzelliğine rağmen kampanyaya katılmak çok zor. Düşünün Garanti Bonus kartına sahipsiniz Bonus flash uygulaması telefonunuzda yükü ama telefonunuz Android olmadığı için bu kampanyadan faydalanamıyor sunuz. Sadece bir işletim sistemine yönelik yapılan ba kampanyayı sırf bu kısıtlaması yüzünden kınıyorum.

Garanti bbva gibi bir bankadan daha kapsayıcı bir kampanya beklerdim.

Kampanya katılım süresi kampanya puanlarının kullanım süresi gayet makul.

Bu kredi kartı puan kampanyası ev geçindirmek kategorisi için hazırlanmış olup kampanya ile ilgili bilgiler Garanti Bonus flaş uygulaması üzerinden temin edilmiştir.

7.0
Kampanya Değerlendirme

Güzel oranlarda bir kredi kartı puan kampanyası, lakin kapsayıcı değil. Tüm bonusları kapsamıyor, tüm müşterileri kapsamıyor, kendi banka müşterilerinden bile dışarıda kalanlar var.

 • Kampanya Süresi 6
 • Harcama Kolaylığı 4
 • Harcama Miktarı 9
 • Puan Oranı 10
 • Puan Kullanım Süresi 8
 • Kampanya Anlaşılırlığı 5
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!