1. Ana Sayfa
 2. Ev Geçindirmek
 3. Cepteteb Akaryakıt İndirim Kampanyası Ekim 2019

Cepteteb Akaryakıt İndirim Kampanyası Ekim 2019

featured

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine dahil olduğum Cepteteb ailesi kampanyalarını da itina ile takip edeceğim. Bunun ilk örneği Cepteteb akaryakıt indirim kampanyası Ekim 2019 olacak.

Ücretsiz bankacılığın türevlerinden biri, şubesiz tabii. Kredi kartı ücretli, dikkatli olun. Ayrıca bu yazı ev geçindirmek ve Ekim 2019 akaryakıt kampanyaları için hazırlanmıştır.

Cepteteb Akaryakıt İndirim Kampanyası Ekim 2019 Detayları

Akaryakıt istasyonu fark etmeksizin, sadece sektörde olması yeterli, tüm alış verişler için geçerli. 3 tane 125 lira ve üzeri alış veriş için, her alış verişi 15 lira daha uyguna yapabilirsiniz. Toplamda 375 lira alış verişi 45 lira indirimle yapabilirsiniz. Yüzde 10 limitinden daha fazla, yani illaki katılım şart bence.

Adım Adım Kampanya Rehberi

Kampanyadan sağlıklı bir şekilde faydalanmak için yapmanız gereken her şey aşağıda yer almaktadır.

 1. Kampanyaya katılım yapın. Bunun için SMS yollamanız gerekiyor ve ne yazık ki ücretli. 4616 numarasına “Ekim” yazıp yollamanız gerekiyor, tabii kayıtlı numaranız ile.
 2. 125 liralık akaryakıt sektöründe harcama yapmanız gerekli.
 3. 3 sefer katılma hakkınız var.
 4. 5 Kasım 2019 itibariyle indirimler hesabınıza yansımalı.
 5. 6 Kasım da halen yansımadı ise banka ile iletişim kurunuz.

Cepteteb Akaryakıt Kombosu

375 liraya 45 lira indirim az geldiyse, Cepteteb kredi kartı ile kampanyaya katılacaksınız; 1 Ekim 2019 ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında BP ile yapacağınız 4 tane 125 liraya 30 lira indirim var.

Değerlendirme | Cepteteb Akaryakıt İndirim Kampanyası Ekim 2019

Ben kampanyaya katıldım ve harcama yapacağım. Sonuçta istasyon fark etmiyor ve istediğimiz yakıtı yani benzin, dizel ya da LPG alarak katılım sağlıyoruz.

Ben emektar Lpg’li Elantra için benzin ve LPG kampanyasından, babamın Caddy içinse dizel kampanyasından faydalanırım. Bir kampanyada hem motorini ucuza alacağım, hem ucuz benzin alıp, uygun fiyata lpg edineceğim. Daha ne olsun. ben bu kampanyayı sevdim.

Cepteteb kampanyalarını bu şekilde ortalama üstü tutarsa en kısa vadede tüm kampanyalarını listelerim, komboları paylaşırım. Kombo kampanyalar bu işin, akaryakıt sektörünün, kaymağıdır.

9.0
Kampanya Değerlendirmesi

Cepteteb Akaryakıt İndirim Kampanyası Ekim 2019 kampanyası bulunmaz oranlarda ve kolaylıkta. Tek sıkıntısı kampanya katılımı için sms atmak zorunda olmamız. Bu sms de ücretli. Standart bir cep telefonu hattı olsa, en azından, paketimizden düşerdi.

 • Oran 10
 • Kapsam 10
 • Kolaylık 10
 • Katılım Şekli 5
 • Hediye türü 10
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!