Covid 19 İlacı Bulunmuş Yersen

Covid 19 İlacı Bulunmuş Yersen

Aşı dediler, zorunlu pcr dediler yetmedi şimdi de ilacı bulduklarını söylüyorlar, yerseniz covid 19 ilacı bulunmuş. İki yıldır süre gelen hak gaspları, deney kurbalıkları ve soygunlara yenisi eklendi, ilaç aramızda; paranız varsa.

Amerika Covid 19 İlacı Bulmuş, Yerseniz

https://zfatihkaya.com/wp-content/uploads/2021/10/Covid-19.mp4
Covid 19 İlacı Bulunmuş Yersen

Şu geçtiğimiz iki yıl bize neler gösterdi…

Zorunlu PCR testi ile tanıştık, kesin sonuç vermeyen bir teste zorunlu tabii olduk. Her hangi bir işlemin sonucu kesinlik belirtmiyorsa bu işlem bir denemedir, yani sağlık konusunda denek olduk.

Aşı denilen kimyasallara zorunlu kılındık, kesin bir faydası yok. Hastalıktan koruyor mu, hayır. Hasta olduğumuzda bulaştırmamızı engelliyor mu, hayır. Tek sözde fayda hasta olursak hafif geçirme vaadi. Yeni sonucu bilinmeyen, daha ne yan etkileri çıkacak bilmiyoruz bile; e o zaman yine denek olduk.

Şimdi ise bir ilaç çıkartmışlar; Molnupiravir adıyla. İlaç denildiğinde benim aklıma gelen şey değil ama bu. Neyse gelelim ilaçla ilgili sonuçlara; hastaları iki grubu ayırıp, yarısına ilaç verip diğerlerine placebo veriyorlar. İlaç verilenlerin %7’si hastaneye yatırılmak zorunda kalmış, Covid 19 ilacı verilmeyenler için hastaneye yatırılma oranı %14 civarında. Yani epi topu %50 civarı hastalığın ağırlaştırmasını engelleyebiliyor, tedavi etmeyen bir ilaç yine. Yine denek olmamızı istiyorlar.

Fiyatı ise yoğun bakımtan ucuz olsa da 6-7 bin ₺.
Yani oldukça tuzlu ama işte vaadi yoğun bakım masraflarından kurtarmak yönünde.
Verilen bilgilerde yetersiz aslında, hastaneye yatış oranı verilmiş ama yoğun bakım oranı hakkıda bilgi yok.
Bu yatanların hepsi yoğun bakıma yatıyorsa, bu ilaç da israf ve insan denekler kullanıyor.

Covid 19 başlangıcından buyana insanları sömürme sistemi oldu, maskeyle başladılar; dezenfaktanla devam ettiler. Şimdi ise zorunlu pcr,

Yazı dolaşımı

Exit mobile version