1. Ana Sayfa
  2. Ev Geçindirmek
  3. Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları

Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları

featured

Vergiler ve uluslar arası sıkıntılar sebebiyle yakıta yani benzin, lpg ve dizele çok paralar veriyoruz. Akaryakıt almaktan vaz geçmediğimiz sürece de para vermeye mahkûmuz ama bu paraları azaltmamız mümkün. Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları ile amacımız sırtımızdaki bu yükü daha rahat taşımak.

Güncel akaryakıt kampanyaları ile Opet, Bp ve Shell gibi akaryakıt istasyonlarından yapacağımız alış verişlerde Bonus, Paraf ve Axess gibi kredi kartlarını kullanarak, banka kampanyaları ile cebimizi rahatlatacağız.

Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları Akaryakıt İstasyonları

Bu yazıda güncel ve kombo akaryakıt kampanyalarını paylaşırken sadece özet halinde vereceğiz ama ilgili kampanyaya tıklayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Bu sayede bu sayfa fihrist görevi görecek ve müşterisi olmadığınız bankaların kampanyalarında boğulmak yerine, özeti göreceksiniz.

Akaryakıt İstasyonları Kampanyaları

Bu başlık altından sadece akaryakıt istasyonlarının kendilerine ait sadakat kartları ile yürüttükleri kampanyalara yer verilecektir, bu kartlar Opet kart, Aytemiz Kart, BP Clup kart gibi kartlardır ve alımlarda müşterilere belli oranlarda yakıt puanı verirler.

Yakıt puanlarını anlaşmalı istasyonlarda kullanabilirsiniz…

Aytemiz ve CarrefourSa Ekim 2019 Akaryakıt ve Market Kampanyası

Ayemiz ile CarrefourSa alış verişi ile 15 lira akar yakıt puan kazanmanın mümkün olduğu bir kampanya yapılmış. Ekim ayı boyunca geçerli ve 15 kasım 2019 tarihine kadar puan kullanım süresi var.

CarrefourSa da yapacağınız 150 lira alış veriş sonrası verilen kod ile aytemiz karta puan yüklüyor, aytemizde 100 lira akaryakıt alınca puan aktif oluyor ve sonra 15 lirayı 15 kasıma kadar kullanabiliyorsunuz.

Aytemiz Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Aytemizin 15 ekime kadar düzenlendiği kampanya ile 4 tane 125 liralık akaryakıt (Benzin ve Dizel) alımında 20 lira yakıt puanı kampanyası mevcut. Bu kampanya ile kazanılan puanlar 31 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılmalıdır.

Bu kampanyaya ek kredi kartı kampanyaları ve banka kampanyaları kullanılabilir.

Petrol Ofisi ve Migros Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Petrol Ofisi ile Migros grup marketlerinin ortak kombo akaryakıt kampanyası ile 600 liraya 60 lira, kredi kartları ile kombo yapılırsa 600 liraya 160 lira puan söz konusu. Bu kampanya sayesinde hem akaryakıt kampanyası hem gıda market kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya sayfası ekim 2019 için hazırlanmaktadır. Ekim ayı itibariyle güncel akaryakıt kampanyaları ve çeşitli kombolar içerecektir. Umarız ki sizlere maksimum faydayı sağlar.

Ekim 2019 Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Akaryakıt istasyonlarının düzenlediği ve kredi kartları ile düzenlenen akaryakıt kampanyalarını ayrı listelemek istiyorum. Bu sebeple ikinci bir ana başlığa sahibiz.

Total Paraf Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Total ve Paraf ortaklığında bir kampanya ile benzin, dizel ve lpg alımlarında 40 lira puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar ve puanlar 10 Kasım 2019 tarihine kadar kullanılabilir olacak.

Maximum Kart Shell Ekim 2019 40 Lira

Maximum kart ile farklı günlerde yapacağınız 4 adet 125 lira ve üzeri akaryakıt alış verişi için, shellde geçerli 40 lira maxi puan. Bunun için 1 Ekim 2019 ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında alış verişleri yapmalı ve 4 Aralık 2019 tarihine kadar bu puanları kullanmalısınız.

World Total Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Total ve World Kart ortak kampanyası ile 4 defa 125 lira akaryakıt ve otogaz alımına 30 lira yapıkredi total world puan kazanmanız mümkün. Kampanya için 16-31 Ekim 2019 tarihleri arasında alış veriş yapmalı ve 17 Kasıma kadar puanlarınızı kullanmalısınız.

Kampanyayı bilgi olsun diye buraya ekledim ve ben katılmam. Zira 30 lira puanı da totalde harcamam isteniyor. Özgürlüğümün elimden alınması hoşuma gitmedi. Aytemiz akaryakıt istasyonu olarak 500 liraya zaten 20 lira verebiliyorsa, sen Total olarak daha fazla vermen gerekir.

Bonus BP Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyası

Ekim ayında Bonus ile yapacağınız 4 tane 125 lira ve üzerinde ki Otogaz, Motorin ve Benzin alımına 30 lira Bonus Puan kazanma Fırsatı mevcut. Bu kampanya 15 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek.

Oranların düşüklüğü sebebiyle tavsiye etmiyor olsam da listelemek durumundaydım, umarım ki yeterli tepki oluşur ve daha güzel kampanyalara şahit oluruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!