Akaryakıt Kampanyaları

Akaryakıt kampanyaları etiketinin öncelikli amacı ev geçindirmek çabasına katkıda bulunmaktadır. Bunu yaparken Opet, Bp, Total, Shell, Petrol Ofisi, Aytemiz gibi akaryakıt istasyonlarından yapacağınız alış verişler için Garanti, İşbankası, Yapı Kredi, Vakıf Bank, Halk Bank, Ziraat Bankası, Deniz Bank gibi bankarın; World, Bonus, Paraf, Maximum, Axess gibi kredi kartları ile düzenledikleri kampanyaları bir araya derli bir şekilde toplamaktır.

Akaryakıt kampanyaları doğası gereği benzin kampanyaları, dizel kampanyaları, mazot kampanyaları, lpg kampanyalarını içerecektir. Bu üç yakıttan birini tüketen her kişi için faydalı içerik olacaktır.

Akaryakıt Kampanyaları ve Ev Geçindirmek kategoriler doğrudan özel eğitim ile alakalı başlıklardır. Zira bir özel eğitim öğrencisine sahip aile bazen haftanın bir çok günü terapiye ya da eğitime gitmek durumunda kalıp, oldukça akaryakıt masrafına girebiliyor. Bunu azaltmak için bu etiket onlar için hayati öneme sahiptir.

Ev geçindirmek ise hem özel eğitime gereksinimi olan birey hem ailesi ve tüm insanlık için mühim bir konudur. Zira, bu zamanda ev geçindirmek kolay bir iş değil ve bunu kolaylaştıracak her kaynak ziyan edilemeyecek kadar önemlidir.

Bu yazılar Fatih KAYA, yani bir özel eğitim öğretmeni hazırlamaktadır. Bunu yapmasının çeşitli amaçları olsa dahi, öncelikli konu yardımcı olabilmektir.

Bu etiket altında yapılan yazıların hiç birinin amacı harcama yapmayı teşvik etmek olmayın, ilgili bankalar ya da yakıt istasyonları ile bir sahiplik durumum yoktur. Bu durumda onların satışından komisyon almam gibi bir durum söz konusu olmayıp, tek faydam gelen ziyaretçilerimin tatmin olmasıdır.

Özel Eğitimin hayatın her alanı ile yakından ilişki içerisinde olduğunu, zira özel eğitim öğretmenlerinin amacının özel öğrencilerini hayata hazırlamak ve bağımsız yaşamlarını sürdürmelerine olanak sağlamak olduğunu burada tekrardan vurgulamak isterim.