Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyaları

cropped-Akaryakıt-Kampanyaları-e1569253832993.png

Cep yakan fiyatlara rağmen halen araba kullanmak isteyenleri biraz olsun serinletmek adına kampanyalar hakkında araştırma yapıyorum. Zira benim de ihtiyacım var, Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyaları ile eylül boyunca güncel kalacak bir yazı hazırlamaya niyetlendim.

Bu yazı Ev Geçindirmek kategorisi altında Akaryakıt Kampanyaları ile etiketlenmiştir.

Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyaları Güncel

Akaryakıt alımlarında öncelikli tavsiyem her zaman kullandığınız markayı kullanmaya devam etmenizdir. Zira bir sebepten ötürü o markayı kullanmaya başlamışsınızdır, biz bozmak istemeyiz. Ama zaman zaman değişiklikleri fark etmek adına farklı markaları (Opet, Shell, Bp, Total vs.) kullanmak gerektiğini düşünmekteyim…

Aşağıda her bir kampanya için farklı başlık oluşturulmuştur. Başlık altında yeterli açıklamayı yapmaya çalışıyorum, eksiklikleri beraber kapatabiliriz…

Opette Boş Yok ile Puan Kazanımı

Opet kendi başına bir kampanya düzenlemiş, buna göre kayıtlı opet kartınız ya da sistemde ki telefon numaranız ile 15 Eylül tarihine kadar yapacağınız 200 lira ve üstü alış verişlerde hediye puan kazanımı mümkün.

Opette Boş Yok Hediye Puan

Bu kampanyaya göre 200 liralık benzin ya da dizel almanız gerekiyor. LPG hariç tutulmuş. Bu üzücü kısmı işin. 200 lira ve üstü alış veriş yapınca 10 lira, 25 lira ya da 100 lira tutarlarında hediye puan kayıtlı kartınıza yükleniyor ve sizde bir daha ki alımda fayda sağlayabiliyorsunuz.

Sürekli yapılan bir alış verişte ekstra gelen her puan kardır. Kampanya sayfası için Opet.

Hepsiburada Total Akaryakıt Kampanyası

Total akaryakıt dağıtım istasyonlarında kullanmanız için 25 lira akaryakıt çeki hediye eden bir kampanya var, bu kampanyayı Hepsiburada düzenlemiş durumda ve şartı 250 lira ve üzeri alış veriş yapılması. Bu şarta ek olarak alış verişin altın ürünleri harici kategorilerde yapılmış olması.

Hepsiburada Total Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyası

Kampanyayı incelediğimizde yüzde on gibi bir hediye gelmesi gayet güzel, faydalı bir oran. Tabii toplamda 275 lira harcamanız gerekiyor, 250 lira hepsiburada için, 25 lira Totalde akaryakıt alımı için.

Bu kampanya hali hazırda zaten Hepsiburada üzerinden alış-veriş yapacaksanız ve almanız gereken bir ürünü temin edecekseniz güzel bir kampanya. Ayrıca Total akaryakıt istasyonlarını kullanıyorsanız işinize yarayacaktır.

Kampanya şartları için Hepsiburada sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yine Hepsiburadanın ikinci kampanyası ile daha karlı olabilirsiniz; tabii Garanti BBVA Bonus kartınız varsa.

İstegelsin Bp Akaryakıt Kampanyası

Bp akaryakıt istasyonlarında geçerli 25 liralık akaryakıt çeki ile ev geçindirmek için bir nebze olsun kar edebilirsiniz. Bunun için istegelsin ve bp arasında düzenlenen kampanya şartlarını sağlamanız yeterli.

İstegelsin Bp Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyaları

İstegelsin üzerinden 150 lira ve üstü alış veriş yapmanız durumunda Bp akaryakıt istasyonlarında geçerli 25 lira akaryakıt çeki alabilirsiniz. Oran gayet güzel, 150 liraya 25 lira hediye çeki ile cazip.

Zaten istegelsin üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyorsa ve zaten Bp istasyonlarını kullanıyorsanız gayet güzel bir kampanya, kaçırılmaması gerekir ve umarız ki bu şekildeki kampanyaların sayısı artar.

Kampanya şartları için BP sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Yukarıda yer alan eylül 2019 akaryakıt kampanyalarına ek olarak bankalar ve akaryakıt dağıtım istasyonları arasında yapılan anlaşmalarla da kampanyalar yakalamam mümkün oluyor.

Genel olarak bankalar temassız, debit kart ve kredi kartları üzerinden belirli harcama tutarlarına göre puan veriyorlar. Bizde bu puanlar sayesinde ev geçindirmek uğraşımızı daha kolay yerine getirebiliyoruz.

En son girilen kampanya en üst sırada yer almaktadır.

World Mobil Kazı Kazan Ek 100 Puan

Akaryakıt Kampanyaları World Mobil Kazı Kazan

YapıKredi bankası 10 numara bir kampanya düzenlemiş durumda. Takdir etmemek elde değil doğrusu. Buna göre 500 lira alış verişe 100 lira puan kazanmak mümkün hale gelmiş.

Kampanyaya katılmak için world mobil uygulamasını açmanız ve kazı kazan kısmını kazımanız gerekiyor. Size özel bir kampanya oluşturuyor ve tük kampanyalara ek olarak 100 lira puan veriyor. Bana gıda marketi, giyim ve akaryakıtta 4 defa 125 lira harcarsam 100 lira puan verecek. Hali hazırdaki kampanyalara ek olarak hemde. Bu durumda fazladan 100 lira puan elde edeceğim. Bu benim için bir depo lpg demek. Son zamanlarda denk geldiğim en güzel akaryakıt kampanyası demek gayet yerinde bir tabir olacaktır.

Bu tarz özel kampanyaları takip etmek yakalamak çok zor oluyor. Yorumlarda hangi kredi kartı ve akaryakıt istasyonlarını tercih ettiğinizi söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Axess Akaryakıt Kampanyası

Axess Akaryakıt Kampanyası 2019

Akbank kredi kartı olan Axess yeni kampanyası ile 60 liraya varan chip para imkanı sağlıyor.

30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya ile akaryakıt sektörü dahil yapacağınız her ikinci 150 lira ve üstü alış verişe 20 lira chip para veriyor. Bu sayede maksimum 60 lira chip para kazanabilirsiniz.

900 lira alış verişe sadece 60 lira puan veriyor olması pek hoş olmasa da, zaten yapılacak bir alış veriş ise değer. Benzin kampanyası ya da Dizel kampanyası olarak ele alabilirsiniz.

Paraf ile Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları | 16 Eylül – 31 Ekim 2019

Halkbankası tarafından çıkartılan kredi kartı olan Paraf kart için Petrol Ofisi ile ortak düzenlenmiş bu kampanya daha bu gün başladı. 16 Eylül ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak alış verişler için geçerli olduğunu vurgulamak isterim. Yani 1,5 ay vaktiniz var.

Paraf ve Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası ile 40 lira kar.

Her zaman söylediğim gibi, gerçek ekonomiklik, zaten alacağınız şeylerde işe yarar. Zaten benzin, dizel ya da LPG alacaksanız; bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

Paraf ile yapacağınız 4 tane 125 lira akaryakıt (benzin, dizel ya da lpg) alış verişi sonucunda 40 lira paraf para kazanabilirsiniz. Sms ile katılım göstermeniz durumunda petrol ofisi akaryakıt kampanyasından sadece 30 lira paraf puan kazanacaksınız.

500 liraya 40 lira puan çok düşük, kabul edilemez hatta. Lakin zaten yapacağınız bir harcama ise katılımla masraflarınızı azaltıp, ev geçindirmek için uğraş vermiş olursunuz.

İşbankası Maximum Opet Akaryakıt Kampanyası

Opet Eylül 2019 Akaryakıt Kampanyası

İşbankasının kartı olan maximum ile yapacağınız Opet harcamalarınız için düzenlenmiş bu kampanya da yapmanız gereken farklı günlerde en az 4 defa 125 lira ve üzeri akaryakıt alımı yapmak.

Toplamda 500 liralık akaryakıt alış verişine 30 lira maxi puan hediyesi mevcut, tabii bu mobil uygulama üzerinden katılımlarda geçerli, sms ile katılımda 25 lira maxi puan verilecekmiş.

Opet ve İşbankası tarafından düzenlenen bu ortak kampanya için ilgili kuruma tıklamanız yeterli olup, kampanya detaylarını görebilirsiniz.

Akaryakıt Kampanyaları

Sürekli yol alan biri olarak daha ucuza yakıt temin etmek benim çok işime geliyor, bu sebeple bunun için uğraş veriyorum. Akaryakıt kampanyaları ile çoğunlukla Bonus, World kredi kartlarını kullanıyor ve Opet, Shell takip ediyorum. Tp, Total, Bp gibi istasyonlarda ciddi bir kampanya olursa, faydalanıyorum. Unutmayın, takip etmek önemlidir.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version