1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Garanti Bp 30 Lira Bonus Ocak 2020

Garanti Bp 30 Lira Bonus Ocak 2020

featured

Yeni yılın ikinci güncel akaryakıt kampanyası Garanti Bp 30 Lira Bonus Ocak 2020 ile karşımıza çıktı, kampanya çok küçük oranlarda.

Bu yazı güncel akaryakıt kampanyaları için hazırlanmıştır.

Garanti Bp 30 Lira Bonus Ocak 2020 Detaylar

Son zamanlarda çıkan 45 günlük kampanyalardan birisi de bu oldu, tuhaf tuhaf alışkanlıklar ediniyor bankalar. Bu kampanyaya göre 1 Ocak 2020 ve 15 Şubat 2020 tarihleri arasında Bp akaryakıt istasyonlarında yapılacak, farklı günlerde, 4 adet 125 lira ve üzeri akaryakıt alımına sms ile katılımda 25, uygulama ile katılımda 30 lira bonus verilecek.

Verilen 30 lira bonus puanlar ise 21 Şubat , 28 Şubat 2020 tarihleri arasında kullanılacak. İyice kısmışlar puan kullanım aralığını, Axess puanları silinmez yaptı, bunlar halen verdikleri 3~5 puanı unutturup silme derdinde.

Kampanyanın tek iyi yanı puanları istediğiniz yerde kullanabiliyor olmanız, yoksa başka elle tutulur bir yanı yok. Hani zaten Bp kullanıyor, kredi kartı ile ödeme yapıyor ve bonusta limitiniz varsa, heh işte o zaman işe yarar.

%6’nın altında bir oranı vermeye utanır insan, sen o parayı kaç gün işletecek ve öyle vereceksin, pos makinesindende para alıyorsun; bizden de aidat alıyorsun; bari işe yarasın. Garanti Bankasına duyrulur.

Benim Bonus kredi kartım var, uzun süredir kullanmıyorum; zira kampanya yok. Ayrıca Bp akaryakıt kampanyalarıda pek umrumda değil, zira yakıtını sevmiyorum. Bu yüzden kesinlikle katılmayacağım…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap