1. Ana Sayfa
 2. Ev Geçindirmek
 3. Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları Ağustos 2019
Trendlerdeki Yazı

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları Ağustos 2019

featured

Ağustos ayı için kredi kartı kampanyalarında ilk adımımız akaryakıt kampanyaları olacaktır. Bunun öncelikli sebebi kurban bayramı, tatil yolculuğu ve fındıkçıların çokça yol yapacağı için çokça akaryakıt alacak olmaları geliyor.

Bu yazı 2019 kredi kartı kampanyaları kapsamında, Ağustos 2019 dönemi için hazırlanmış olup; ev geçindirmek kategorisinde Akaryakıt Kampanyaları etiketi ile yer alacaktır.

Akaryakıt Kampanyaları – Ev Geçindirmek

Ağustos ayı çeşitli sebeplerle insanların en çok yol yaptığı aylardan biridir, Ağustos 2019 içerisinde Kurban Bayramını da içerdiği için sadece tatilcilerin değil, dini bayramlar sebebiyle de yol yapılmasına sebep olacak şekilde denk gelmiş durumda.

Bu ay kredi kartı kampanyalarını bolca takip etmemizi gerektiren durumlar aşağıda liste olarak verilmiştir.

 • Ağustos ayının bir tatil ayı oluşu.
  Ağustos en popüler tatil aylarından biridir, zira sıcaklıklar zirve yapmış; havalar soğumadan, okullar başlamadan bir tatil yapalım da senenin yükünü atalım diyenler için son aydır Ağustos, haliyle çok kilometre ve çok akaryakıt demektir. Bunun yanı sıra Restoran ve Gıda alış-veriş konusunda gündeme gelir.
 • Ağustos 2019 Kurban Bayramına da ev sahipliği yapıyor.
  Bayram tatili sebebiyle aile ve akraba ziyareti sebebiyle insanlar giyim sektörü ve akaryakıt sektöründe bolca kredi kartı kullanacak.
 • Ağustos sonu genelde fındık toplama dönemidir.
  Fındık toplamaya gidenler de bolca akaryakıt tüketmekteler, bu sebeple yine benzin-dizel ya da lpg tüketimi gerçekleşecektir.

Yukarıda sayılmış olsun ya da olmasın bir şekilde kredi kartı ile akaryakıt alacaksanız, bu ay için, bu yazı size yardımcı olacaktır.

Bonus Akaryakıt Kampanyası SHELL 50 Lira Bonus Puan

Garanti BONUS ile yapılacak olan 4 tane 150 lira ve üstü akaryakıt alımına 50 lira bonus puan kazanılacaktır. Bu kampanya için Shell istasyonlarında yer alan Garanti BBVA posları kullanılmalıdır.

1 Ağustos ile 15 Eylül 2019 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak olan 150 lira ve üstü akaryakıt alımlarına Bonus Flaş ile katılımda 50 lira bonus, SMS ile katılımla ise 40 lira bonus hediye.

600 liraya 50 lira bonus, yüzde 10 bile değil ama hiç yoktan iyidir; zaten 600 lira akaryakıt alımı yapacaksanız 50 lira kar elde etme şansınız var.

Kazanılan bonusları 20 Eylül – 26 Eylül 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

WORLD ile BP’de 30 lira BP puan

Yapı ve Kredi bankasının kredi kartı olan world kart ile yapacağınız 4 tane 125 ve üzeri akaryakıt harcamasına, yine BP’de kullanabileceğiniz 30 lira world bp puan hediye.

1 Ağustos – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında anlaşmalı BP iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 4 tane 125 liralık benzin, dizel ya da otogaz alış-verişine 30 lira bp puan hediye.

500 liralık alış-verişe 30 lira puan geliyor ve onuda BP istasyonlarında kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Hiç güzel bir kampanya değil. Eğer zorunlu olarak BP kullanmanız gerekmiyorsa ve sadece World Kredi Kartı kullanmak zorunda değilseniz; katılmayın bile!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!