1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Maximum Petrol Ofisi Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

Maximum Petrol Ofisi Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

featured

İşbankasının kredi kartı olan Maximum ve köklü bir geçmişi olan Petrol Ofisi arasında Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası düzenlenmiş durumda. Detayları aşağıda yer almaktadır.

Maximumla Petrol Ofisinde 40 Lira MaxiPuan – Akaryakıt Kampanyaları

16 Şubat ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında Maximum Kredi Kartı ile Petrol Ofisi İstasyonlarında yapacağınız, farklı günlerde ki, 4 adet 125 lira ve üzeri benzin, dizel ya da otogaz alımlarına ÖdeGeç sistemi ile katılımda 40 lira maxipuan verilecek.

Kazanılan puanlar 7 Nisan 2020 tarihinde hesabınıza tanımlanacak ve 20 Nisan 2020 tarihine kadar kullanılmayan puanlar yanacaktır. Aşağıda ki şartlara dikkat etmeniz faydanıza.

  • 31 Mart 2020 tarihine kadar 4 harcama
  • Her harcama 125 lira ve üzeri olmalı
  • Her harcama farklı günlerde yapılmalı
  • İlk alış verişi en geç 28 Mart 2020 tarihinde yapmış olmanız gerekiyor.
  • 7 Nisanda puanlar gelir.
  • 20 Nisan 2020 puanlar silinir.
  • Ödemelerden en az birini ÖdeGeç ile yaparsanız 40 lira MaxiPuan gelir
  • ÖdeGeçli alış veriş yoksa 30 lira MaxiPuan gelecektir.
Kampanya Sayfası Eklenmiştir

Değerlendirme – Maximum Petrol Ofisi Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

Kampanya son günlerin popüler tarzı olarak toplamda 500 lira harcamaya 40 liraya kadar puan veriyor. Oranlar ne yazık ki çok düştü, lakin bunda bir de ödegeç sistemine dahil olmak şart olmuş. Yani ekstra bir işe daha müşteri olup, bilgilerinizi bir yerlere daha veriyorsunuz. Benim hoşuma gitmedi.

Zaten hali hazırda Petrol Ofisi kullanan biriside değilim, yani bu akaryakıt kampanyasına katılım göstermeceğim. Zaten genelde Axess Akaryakıt Kampanyalarını takip ediyorum, en azından zorla kazandığımız puanlar silinmiyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap