1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Paraf Opet Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

Paraf Opet Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

featured

Memur bankalarından birisi olan Halk Bank kredi kartı olan Paraf ile Opet Mart 2020 için bir Akaryakıt Kampanyası düzenlemiş durumda, bizde detaylarını aşağıda liste olarak veriyoruz.

Paraf ile Opet Mart 2020

Mart 2020’nin ilk günlerdeyiz, kampanyada 1 Mart ile 15 Nisan 2020 tarihleri arasında, 45 günlük bir süreç içerisinde geçerli. Yapmanız gereken Opet istasyonlarında 4 seferde 125 lira ve üzeri benzin, dizel ya da otogaz yani akaryakıt alımı yapmanız ve ödemeyi Paraf Pos ile yapmanız.

Kampanya şartlarını sağlayanlar Paraf Mobil ile katılımda 40, Sms ile katılımda 30 lira paraf para sahibi olacaklar. Ama sadece Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli.

  • 1 Mart 2020 tarihinde başlar.
  • 15 Ninsan 2020 tarihinde son bulur.
  • 45 günlük bir kampanya.
  • 4 farklı günde alış veriş yapılmalı.
  • En az 125 liralık yakıt alınmalı.
  • Puanlar kazanım sonrası günde yatar.
  • Puanlar 25 Nisan 2020 tarihinde silinir.
  • Puanlar sadece Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli.
Paraf Opet Mart 2020 Kampanya Sayfası

Değerlendirme – Paraf Opet Mart 2020 Akaryakıt Kampanyası

Kampanya oranları zaten hep aynı seyrediyor, tüm bankalar anlaşmışçasına, rekabet kurulu görmezçesine aynı oranlarda iş yapıyorlar. Kampanya şartları bile aynı, neyse konuya gelelim. Bence katılası bir kampanya olmaktan uzak, ben Opet kullanıyorum ayrıca Paraf kart sahibiyim ama bu kampanyaya dahil olmayacağım.

İnsanlar sevmedikleri kampanyaları kullanmasalar çok güzel olur, tepkiyi gören çeki düzen veriri ama ne yazık ki bizde böyle bir ambargo kültürü yok. Düşünsenize bir gün bile Paraf ya da Opet kullanımını yapmasak ne denli büyük bir zarara uğrarlar.

Opet kullanıyorum dedim ama yakında, en azından böyle devam ederse, değiştirebilirim. Büyük ihtimalle bir müddet Shell kullanımı yapabilirim. Önümüzdeki günler gösterecek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap