1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Paraf Şubat 2020 Akaryakıt Kampanyası

Paraf Şubat 2020 Akaryakıt Kampanyası

Paraf-Şubat-2020-Akaryakıt-Kampanyası

Halkbankası kredi kartı olan Paraf Şubat 2020 için bir Akaryakıt Kampanyası düzenlemiş ve esasında oldukça faydalı olabilecek şartları var, her ne kadar oran düşük olsa dahi.

Bu yazı Ev Geçindirmek, Akaryakıt Kampanyaları kategorileri için kaleme alınmıştır.

Halkbankası Paraf Akaryakıt ve Market Kampanyası Şubat 2020

5 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak alış verişler için geçerli olan kampanyaya göre farklı günlerde 125 lira ve üzeri dört harcama yapmanız gerekiyor ve bu harcamalara karşılık ödül olarak 10 Mart 2020 tarihine kadar kullanabileceğiniz 30 lira karşılığında paraf para verilecek.

  • Paraf Mobil üzerinden kampanyaya katıl.
  • 29 Şubat dahil, harcama yap.
  • 4 kere 125 lira ve üzeri
  • Akaryakıt (Benzin, Dizel veya LPG)
  • Market harcaması
  • Puan silinme 10 Mart 2020

Bu kampanyanın güzelliği gıda marketi kampanyası ve akaryakıt puan kampayaları kapsamında olması. Yani sektör iki tane, her hangi bir marka kısıtı da yok. İstediğin akaryakıt istasyonundan ve istediğin marketten alış veirş yapabilirsiniz.

Fatura Öde Puan Kazan – Kampanya Kombosu

Bu kampanya akaryakıt sektörünün yanı sıra marketlerde de geçiyor ve bazı marketler artık fatura ödeme imkanı sağlıyor. Yani, bu marketlere gidip 4 ayrı günde 4 faturanızı ödeseniz; faturalarınıza indirim kazanmış olursunuz. Bakın normalde hiç bir kampanya faturalara bu şekilde puan kazandırmaz.

Ayrıca akaryakıt istasyonu marketinden yapacağınız alış verişler içinde puan kazanma şansınız var.

Harcamaları istediğiniz market ve akaryakıt istasyonunda sağlayabilirsiniz. Yani marka takıntısı, sınırı yok. Özgür kampanyaları seviyor ve destekliyorum. Eşimin kredi kartı paraf ve bu kampanyaya paraf mobil üzerinden başvuru gerçekleştirip, kullanacağım.

Kampanya hakkında detaylı bilgili paraf sitesi üzerinden öğrenebilirsniz, lakin genel hatlarıyla şartlarını bizde buraya yazdık; okursanız faydasını görürsünüz. Bir daha söylemek lazım, oran düşük olsa da sınırlı bir kampanya olmaması işi cazip kılıyor, puan kampanyalarında son kullanma tarihine dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!