1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019

Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019

Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019

Benzin, dizel ve otogaz alımlarını uyguna getirmek için yaptığım araştırmaları buradan yayınlarken sürekli yenilik peşindeyim; Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019 sayfası da buna bir örnek teşkil etmektedir.

Her kampanyayı yeni bir sayfada değil, bu sayfa altından yayınlayacak ve kampanya rehberim altında istifleyeceğim.

Güncel Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019

Petrol Ofisi köklü akaryakıt istasyonlarında birisi, Akaryakıt Kampanyalarında önemli bir yeri var. Bu sebeple es geçmiyor ve mümkün olduğunca tüm kampanyaları burada detaylı olarak vermek istiyorum. Eksikler konusunda yardımcı olmanızı özellikle rica ediyorum.

Petrol Ofisi ve İstegelsin Kasım 2019 Hediye Akaryakıt Kampanyası

İstegelsin mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapacağınız 150 lira ve üzeri ilk alış veriş için Petrol ofisinde geçerli 25 lira hediye akaryakıt çeki verilecek. Bu çek ile 6-16 Aralık 2019 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarından istediğiniz akaryakıtı (benzin, dizel ya da otogaz yani lpg) alabileceksiniz.

Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları Kasım 2019 ile ucuza benzin, dizel ya da lpg alın.
Petrol Ofisi ve İstegelsin
Kasım 2019 Hediye Akaryakıt
Kampanyası

Dikkat etmeniz gereken hususlar gelirsek alış verişinizi istegelsin mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapacağınız ilk alış veriş için geçerli olması ve ilk 5 bin kullanıcıyı kapsaması.

Hediye akaryakıt 6 Aralık 2019 tarihinde verilecek olup, 15 aralık 2019 saat 23:59’a kadar kullanılması gerekmekte, aksi halde silinecek. Kampanya dahilinde alış verişleri 5 Kasım 2019 – 5 Aralık 2019 tarihleri arasında yapmanız gerekiyor. 150 lira istegelsin alışverişi için 25 lira petrol ofisi hediye akaryakıt kodu verilecek.

Kampanya sayfası ve detaylı bilgiler için Petrol Ofisi İstegelsin kaynağına tıklayın. İstegelsin ev geçindirmek için de bir kampanya olarak ele alınmıştır, zira mutfak ihtiyaçlarınızı karşılarken ucuza akaryakıt alma şansı tanınmaktadır. Bu mutfak gibi temel ev ihtiyaçlarını da ucuza mal etme yöntemidir.

Kampanya Komboları

Yukarıda yer alan kampanyaları kredi kartı akaryakıt sektörü kampanyaları ile birleştirip, toplam faydayı maksimuma çıkartabilirsiniz. Bu sayede ekonomik olarak daha rahatlamış olursunuz.

Dip Not

Yukarıda verilen kampanyalara katılmak ya da katılmamak sizin sorumluluğunuzda olup, kampanya şartlarını ilgili sayfadan dikkatlice okumanız menfaatiniz için yüksek öneme sahiptir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!