Petrol Ofisi Ekim 2020 Bonus Akaryakıt Kampanyası

Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası

Petrol Ofisi ve Bonus Ekim 2020 için ortak Akaryakıt Kampanyası düzenlemiş durumda, bu kampanyayı Akaryakıt Kampanyaları kategorisi altında sizlere sunmak isteriz.

Petrol Ofisi Ekim 2020 Bonus Akaryakıt Kampanyası ile 50 lira Bonus

1 Ekim 2020 – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 4 adet 125 lira ve üzeri akaryakıt alımına, yani benzin, dizel yada otogaz harcamasına, 50 lira bonus puan verilecektir. Unutmayın aynı gün yapılan alış verişlerden sadece birtanesi kampanyaya dahil olacak.

1 Ekim 2020 ile 15 Kasım 2020 tarihleri arasında; 4 tane 125 liralık Petrol Ofisi harcamasına 40 lira bonus.
BonusFlaş ile katılımda +10 lira bonus.
Mobil Ödeme ile +10 lira bonus.

20 – 27 Kasım 2020 tarihleri arasında puanları kullanın.

Ayrıca özellikle dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ödemeyi yaptığınız post cihazının Garanti POS cihazı olması gerektiğidir, aksi takdirde yaptığınız harcama kampanya dahilinde değerlendirilmez.

Kampanyaya katılımlar BonusFlaş uygulaması üzerinden yapılacaktır, sms ile katılımda puan kazanımı 40 lira olarak belirlenmiş. Ayrıca ödemeleri mobil ödeme yöntemi ile gerçekleştiren müşteriler için 10 lira daha bonus verilecektir.

Petrol Ofisi Kampanyaları Hakkında Açıklama

Petrol Ofisi tercih eden okuyucularımıza bir iki bilgi vermek isteriz.
Banka ile ortak akaryakıt kampanyalarında ilgili bankanın POS cihazından ödeme yapmanız gerekmektedir.
İlgili banka yada anlaşmalı olduğu banka POS cihazı haricinde bir sistem üzerinden ödeme yaparsanız kampanyadan puan kazanamazsınız.

Kampanya şartlarını iyi okuyun, katılım ve harcama tarihleri kadar, puanların geçerli olduğu tarih aralığıda oldukça önemlidir. Boşuna katılım ve harcama yapmanızı engeller bu sistem. Gerekirsa alarm kurun ilgili gün için ama bir kuruşunuzu dahi bankalara kaptırmayın.

Firmadan memnun olsanız dahi heran durumlar değişebilir, bu sebeple Petrol Ofisi ŞikayetVar sayfasını sıklıkla kontrol edin, güncel olarak yaşanan sorunlardan haberdar olun ki aynı sorunlar sizleri de mağdur etmesin. Ayrıca kullandığınız şube yani ilgili akaryakıt istasyonu ile ilgili sıkıntıları büyümeden Petrol Ofisi İletişim Hattına bildirin. Bunun yanı sıra Petrol Ofisi Ekşi başlığınıda arasıra kontrol edin. Ve Petrol Ofisi Twitter hesabını yaşadığını en ufak bir sorunda dahi etiketleyin, şikayetinizi yazın; başkaları da durumdan haberdar olsun, başkaları mağdur olmasın.

Paylaşın

Bir öğretmen güncesi..