1 sene önce
1 sene önce

Petrol Ofisi ve Migros Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Petrol Ofisi ile Migros ortak bir kampanyaya girişmişler, ki severim bu tarz etkileşimleri. Buna göre iki kurumdan da alış veriş yaparak, iki kurumda da geçerli indirim hakkını elde ediyorsunuz. Zaten sürekli market alış verişi yapmak zorunda kalıyoruz, akaryakıtı da dahil etmenin zararı yok. Petrol Ofisi ve Migros Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019 detaylarına aşağıda yer vereceğim.

Bu kampanya Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları ve Ev Geçindirmek kategorisi için hazırlanmıştır.

Ortak Petrol Ofisi ve Migros Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Kampanya biraz karışık gibi görünüyor ama %10 gibi ciddi bir hediye söz konusu olunca her türlü kahrı çekilir. Kampanyadan yararlanmak için Positive Card ya da Money Karta sahip olmalı ve bu kartlarınız Money ve Positive Card sistemine dahil olmalı. Yani tek kart iki sisteme tanıtılmış olmalı.

Petrol ofisi ve migros akaryakıt kampanyası ekim 2019 için şartlar karışık, bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda açık olarak anlatacağım her adımı, not alabilirsiniz.

  1. Migros Money Kart ya da Positive Card sahibi olmanız gerekiyor.
  2. Kartınızın hem Positive Card sistemine hem de Money sistemine kayıt ettirmeniz gerekiyor.
  3. Aynı kartla Petrol Ofisinden 150 liralık akaryakıt (benzin,dizel) ya da otogaz yani lpg almanız lazım.
  4. Aynı kartla Migros grubu marketlerden (Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter, Sanal Market) 150 liralık alış veriş yapmanız lazım. Aman dikkat bu alış veriş alkol, tütün ürünleri, tl yükleme, ramazan kolisi, kurban, elektronik ve dijital oyun kodları içermesin; dahil olmaz.
  5. Kartınıza toplam 30 lira puan yüklenecektir.
    15 lirası sadece petrol ofisinde geçerli olacaktır.
    15 lirası ise hem migros grup mağazalarında hem petrol ofisinde geçerli olacaktır. Hangisinde kullanmak isterseniz, size kalmış.
  6. Puanlar 21 Ekim 2019 tarihinde yüklenecek ve 21 Kasım 2019 tarihine kadar kullanıma açık olacak, sonrasında silinecektir.

Kampanyadan faydalanmak için yukarıda yer alan adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyadan iki defa faydalanabilirsiniz. Yani toplamda 600 lira harcayıp, 60 lira yakıt puan elde edebilirsiniz. Bence gayet olumlu ve takdirlik bir kampanya.

Bu kampanyayı kredi kartı akaryakıt ve kredi kartı market kampanyaları ile birleştirip, daha yüksek oranlarda kar elde edebilirsiniz. Mesala World Mobil kazı kazan kampanyası ile birleşir, 4 alış veriş şartının 4 tanesini de burada harcarsanız, 600 liraya 160 lira kar elde edebilirsiniz.

Bu kampanya dizel, benzin, lpg ve market kampanyaları olarak etiketlenecektir.

Aşağıda yer vereceğim bağlantılar ile positive card, Money sistemine dahil olabilir ve kampanya şartları hakkında ki sayfaya ulaşabilirsiniz.

Paylaşın

Bir öğretmen güncesi..