Temmuz 2019 Akaryakıt Kampanyaları

cropped-Bankomart-Kart-40-Lira.jpg

Ev geçindirmenin en önemli noktası zaten alacağınızı ucuza-uyguna temin etmektir. Bu sebeple kredi kartı kampanyalarını takip etmek büyük bir öneme sahip. Temmuz 2019 Akaryakıt Kampanyaları yazımızla, sürekli akaryakıt kullanan kişilere yardımcı olacağız.

Akaryakıt kampanyalarında kullandığımız bankalar ağırlıkla kamu çalışanlarının kullandığı bankaların kredi kartlarını ve maaş kartlarını içermektedir.

Temmuz 2019 Akaryakıt Kampanyaları

Aşağıda yer alan kampanyalar için verilen bilgiler, o an için kesin bilgi olsa dahi, sonrasında bankalarca kampanya şartları değiştirilmiş olabilir. Bu sebeple geçerliliği ve güncelliğinin tekrar kontrol edilmesi tavsiyedir.

Bankomart Kart 40 Lira | Vakıfbank

Vakıfbank maaş müşterilerinin yani çoğunlukla devlet memurlarının kullandığı Bankomat kart için bir akaryakıt kampanyası hazırlanmış durumda.

Kampanya 1 Temmuz – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olup, alış-verişler bu tarihler arasında yapılmalıdır. Söz konusu kampanyaya katılım için sms atılmalı, sms atılmadan harcama yapılmamalıdır.

 1. “Para 123456” >> 5724 SMS
  İlk olarak yapılması gereken para yazıp boşluk bırakıp, bankomat kart numaranızın son 6 hanesini 5724 numaralı Vakıfbank Sms hattına yollamanız.
  Bu işlem yapılmadan yapılan alış-verişler kampanyaya dahil edilmez.
 2. Kampanya katılım onay mesajı geldikten sonra alış-veriş yapabilirsiniz.
 3. Kampanya için 4 adet 150 lira ve üstü alış-veriş yapmanız gerekiyor.
  Bu alış-veriş için aynı gün içerisinde aynı işyeri için sadece bir alış-verişiniz dahil olur.
 4. Üst sınır 40 Lira
  Bir müşteri bu kampanya ile en fazla 40 lira kazanabilir.
 5. Kazanılan ödül 8 Ağustos 2019 tarihinde açık olan karta yüklenecektir.

Bankomat Kart 40 Lira akaryakıt kampanyası için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bağlantı tıkladığında sizi vakıfbank alt sitesine yönlendirecek olsa asla şifre veya başka bilgi girmeyiniz.

Bu yazı günlük yaşam içerisi ev geçindirmek kategorisi için akaryakıt kampanyaları olarak etiketlenmiştir. Bu yazıda yer alan kampanyaların güncelliği yayın tarihinden sonra değişmiş olabilir.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version