1. Ana Sayfa
 2. Ev Geçindirmek
 3. Total Tekzen Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Total Tekzen Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019

Total Tekzen Akaryakıt Kampanyası Total Akaryakıt Kampanyaları Ekim 2019

Akaryakıt alımlarını daha uyguna getirmek için takip ettiğim kampanyaları paylaşıyorum, malumunuz. Bunları nasıl daha verimli hale getiririm diye de sürekli düşünüyorum. Bundan sonrasında Total Tekzen Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019 gibi ya akaryakıt istasyonu ya da banka bazlı olarak yayın yapmayı düşünüyorum.

Kampanyaları paylaşırken tabii olarak Ekim 2019 Akaryakıt Kampanyaları gibi aylık listelemeye devam edeceğim.

Total Tekzen Akaryakıt Kampanyası Ekim 2019 ve Kombolar

Demirören gruba bağlı olarak hizmet veren Total Akaryakıt İstasyonları için hazırladığım bu sayfada, işe yarayacağını düşündüğüm tüm total kampanyalarını işleyeceğim.

Aşağıda yer alan kampanyaların hepsi ilgili kurumların ilanlarından derlenmiş olup, katılmak ya da katılmamak sizin özgür iradenizle olmalıdır. Unutmayın ki bir kampanyadan faydalanmanın püf noktası, zaten alacağınız bir şey ucuza mal oluyorsa geçerlidir.

Tekzen ve TOTAL 50 Lira Akaryakıt Hediyesi

1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında 500 lira TEKZEN alış verişine 50 Lira Total Akaryakıt Hediyesi kazanabileceğiniz bu kampanya ile aile ekonominize ve ev geçindirmek uğraşınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Total Tekzen Adım Adım Kampanya Rehberi

Bunun için yapmanız gerekenler adım adım kampanya rehberinde açıklanmış olup, dikkat ettiğiniz kampanyadan sağlıklı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Total Tekzen Adım Adım Kampanya Rehberi

Kampanyadan faydalanmak için Ekim 2019 içinde Tekzen ile 500 lira harcama yapmanız gerekiyor. Tüm detaylar aşağıda.

 1. Tekzen’den 500 liralık alış veriş yapmanız gerekiyor.
  1. Tekzen.Com.Tr üzerinden yapabilirsiniz, kargo hariç 500 lira olması lazım.
  2. Tekzen mağazasından yapabilirsiniz. 500 liralık ürün almanız lazım.
 2. Hediye kodunu edinin ve saklayın.
  1. Alış veriş tekzen.com.tr üzerinden yapıldıysa hediye akaryakıt kodunuz kayıtlı e-posta adresinize gelecek. Mail adresinizi kontrol edin.
  2. Alış veriş tekzen mağazasından yapıldıysa, kod aldığınız fişte bulunur. Kontrol edin.
 3. Hediye kodunu Total kartınıza yükleyin. Hediye kullanımı total kart üzerinden gerçekleşecek. Bu yüzden bir adet total kartınız olmalı. Bu kartınız aktif olmalı. TIKLA adresinden işlemlerini yapabilirsiniz.
  1. Hediye kodunu edinin.
  2. Hediye kodunu club total uygulamasına girin.
  3. “Kampanya Kodunu Giriniz” kısmına kod girilip, onaylanır.
 4. Kodu aktif etmekte acele edin.
  1. Kod ilk 3 bin 500 kişi için geçerlidir.
  2. Kodu 7 Kasım 2019 tarihine kadar girmeniz gereklidir.
 5. Aktif olan puanlarınız ile 50 liralık akaryakıtı (dizel ya da benzin) ya da otogazı yani lpg için ücretsiz alma hakkınız olacaktır.

Total ve Tekzen Kampanya Değerlendirmesi

Her kampanya faydalıdır diye bir kaide yok, o yüzden değerlendirmeyi doğru yapıp katılma kararı almak gerekiyor.

Bu kampanyadan faydalanmak için ön koşul var aslında, Tekzen’den almanız gereken bir şey var mı? Varsa, tamam buyrun. yoksa gereksiz olacaktır haliyle. Ve almanız gereken ürünün tutarı nedir? 500 lira var mı? Ya da daha mı fazla?

 • Kampanya için alış verişiniz 1000 lira gibi bir oransa birden fazla alış verişte kullanın, her alış veriş size 50 lira puan getirir. Tabii bunların birden fazla Total Kart ile kullanılması gerekecektir.
 • Alış verişi sonrasında hemen puanları aktif edin ve kişi kotasına kalmayın.
 • Kişi kotası 3 bin 500 kişi ama bunun bir sayacı yok. Müşterilerin de takip edebilmesi gerekir. Yoksa biraz piyango gibi olmuş.
 • Alış veriş yaptıktan sonra iade yapacaksanız ilk baş kodu etkinleştirip, ücretsiz akaryakıt ya da otogazı alın. Sonrasında iade yapın, ayıplı bir mal yüzünden hakkınızdan olmayın.
 • Kampanya ile gelen hediye akaryakıta Benzin, Dizel ve LPG dahildir. Yani 50 lira kar elde edebilirsiniz.
 • Kredi kartınız ile kampanya kontrolü yapın, tekzen üzerinden başka kampanya var mı bakın.

Tekzen Akaryakıt Kampanyası Komboları

Kampanyadan faydalanmaya karar verdiniz diyelim, yapmanız gereken işi daha karlı hale getirmek. Bunun için ilk olarak Tekzen.Com.Tr adresine girmenizi ve kampanyalar kısmını incelemenizi öneriyorum. Ben yaptım, yazacağım ama olur daha güzel bir kombo gelir, bize de haber edersiniz.

100 Lira Üstü Kargo Ücresiz

Akaryakıt kampanyası için Tekzen’e gitmek yerine, zaten alacağınız bir ürünü Tekzen.Com.Tr üzerinden sipariş edebilirsiniz. Zaten 500 lira harcamanız gerekiyordu, kargo ücretsiz olacaktır.

400 lira üstüne 40 lira Axess puan

Tekzen üzerinden yapacağınız alış veriş zaten, akaryakıt kampanyası için, 500 lira. Bu alış verişi yaparken Axess kredi kartlarından; Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartları kullanırsanız ekstra olarak 40 lira Axess Chip Para kazanabilirsiniz.

Axess ve Tekzen Kampanya Kombosu

Toplamda 500 lira harcama ile 50 lira hediye total yakıt puan ve 40 lira axess chip para ile 90 lira kazanabilir ve bunları akaryakıt alımında kullanabilirsiniz. Oran olarak %20 gibi güzel bir orana yakın. Tavsiye ederim.

Kredi Kartı Eklemeleri

Her bankanın kredi kartı için bir mobil uygulaması vardır. Mesela Garanti BBVA Bonu Flaş, Yapıkredi World Mobil ve Vakıfbank Cepte Kazan. Bunları takip edin. Size özel harcama limitleri ile ekstra puan kazanma şansınız var. Geçen ay tek alış verişle Garanti BBVA Bonus Free kartı ile 180 lira bonus kazandım. Bunlar güzel kombolar ile mümkün oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bir Özel Eğitim Öğretmeni, Eski Bir Öğretim Elemanı. Davranış sorunları hakkında tecrübeli, meraklı biri.

Görüşlerini Yaz ve Katkıda Bulun!