1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Trendyol Axess 30 Lira İndirim Ocak 2020

Trendyol Axess 30 Lira İndirim Ocak 2020

featured

Trendyol Axess 30 Lira İndirim Ocak 2020 yazımızın içeriği Akbank kredi kartı ile elde edebileceğiniz 30 lira anında indirimdir.

Bu yazı kampanya rehberim için hazırlanmıştır.

Trendyol Axess 30 Lira İndirim Ocak 2020 – Kampanya Rehberim

1 Ocak – 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Trendyoldan Axess kullanarak yapacağınız ilk 250 lira ve üzeri alış veriş için anında 30 lira indirim Akbank Axess ile geliyor.

Dikkat etmeniz gereken sepette indirim yapılacak olduğudur, her hangi bir şekilde sepete yansımaz ise işleme devam etmeyin, çünkü kampanya ekstreye yansımaz; direk olarak indirimi görmeniz lazım.

Alış veriş için 15 Ocak 2020 tarihine kadar vaktiniz var, aceleci olmanıza gerek yok yani. 250 liraya 30 lira indirim, %10’dan fazla bir oran. Axess çok güzel oranlarda kampanyalar yapıyor, takdir ediyorum.

Trendyoldan alış veriş yapıp yapmamak tamamen sizin kendi kararınız, ben şimdiye kadar yaptığım alış verişlerde bir sorun yaşamadım. Sizler için aynısını garanti edemem, umarım ev geçindirme telaşınıza uygun bir alış veriş gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap