1. Ana Sayfa
  2. Kullanıcı Deneyimleri

TurkNet Memnuniyet ve Tavsiye – Kullanıcı Deneyimleri

TurkNet Memnuniyet ve Tavsiye – Kullanıcı Deneyimleri
0

Kullanıcı deneyimlerini yayımlamak ve ulaşmak internet denilen teknolojinin en büyük nimetlerinden birisi aslında, bu sayede kaliteyi ucuza alabiliyor ya da kötü hizmet almaktan kurtarabiliyoruz. Bu yazının amacı her hangi bir kar amacı gütmeden yaşadığım memnuniyeti dile getirmektir. TurkNet Memnuniyet ve Tavsiye başlığının sebebide budur.

Bu yazı her hangi bir paralı reklam içermez, sadece kendi memnuniyetimi dile getirme yöntemidir.
https://turk.net/p/RHB42QC95FYX adresinden hem siz hem ben 1 ay ücretsiz internet kazanabiliriz.

1 Yıldır Yaşanan TurkNet Memnuniyeti ve Tavsiyem

TurkNet Memnuniyet ve Tavsiye
TurkNet Memnuniyet ve Tavsiye

İkamet ettiğim eve yaklaşık 11 ay önce taşındım ve ilk işim Turkcell Superbox‘tan kurtulmak oldu. Kurtulmanın hemen ardından TurkNet ile abonelik işlemlerine başladım ve gayet memnun kullanıyorum.

Sorun yaşanmadı mı hiç?
Yaşandı tabii, bir cuma saat 17’den sonra net gitti. Hemen destek kaydı açtım, cumartesi 12 olmadan düzelttiler.

Bazı yerler içinde bu süre belki uzundur, doğrudur da; lakin zaten teknik hizmeti Turk Telekom veriyor ve burası yani ikamet ettiğim yer küçük bir anadolu şehrinin ilkçesi; merkeze 50 dakika.

TurkNet’in en büyük artısı taahhütsüz olması, ilk ay gir; beğenmedim de çık ve paranı al. İstersen 3 ay kullan sonra ayrıl. Hiç bir bağ yok, ceza yok; kuşku yok yani.

Taahhütsüz internet olması güzel bir özellik, peki başka? Fiyatlar net, kimseye fazla ya da az fatura gelmiyor, neyse o. Ayrıca hattınızın desteklediği ve paket kapsamındaki en yüksek hızı sürekli olarak veriyorlar. İstediğin zaman dondurma hakkında var. Fatura rahatında faturasız ev interneti gibi bir şey yani.

TurkNet Referans Davet 1 Ay Bedava Kodu

TurkNet ayrıca arkadaşını getir diye bir kampanya yürütüyor aylardır. Bu bir referans sistemi; referans üzerinden üye olan kullanıcılar ve yeni üye getiren kullanıcılar 1 ay bedava internet kazanmış oluyor.

“1 Aylık Bedava internet hakkınız, ikinci ay kullandırılıyor. Yani ilk ay için fatura ödemeniz gerekli. Bu durum sistemin kötüye kullanımı engellemek için TurkNet tarafından uygulanmaktadır.”

Yani benim aşağıda verdiğim link üzerinden üye olmanız durumunda hem siz hem ben 1 ay fatura ödemeden internet kullanmış oluyoruz.

https://turk.net/p/RHB42QC95FYX

TurkNet Arkadaşını Getir Referans Davet Kodu

Dediğim gibi yukarıda yer alan kod ile yapacağınız başvurular 1 aylık ücretsiz internet demek. Tabii bu indirimi ikinci ay tanımlıyorlar, çünkü ilk ay ayrılmak isterseniz hakkınız yanmasın diye. Bu arada beğenmez ve ilk ay ayrılmak isterseniz ücret iadesi yapıyorlar.

Sizde TurkNet abonesi olunca arkadaşlarınıza kendi kodunuzu verebilirsiniz, TurkNet Referans Davet Kodunuzu almak için TurkNet Online İşlemlere giriş yapıp, Arkadaşını Getir sekmesine tıklamanız ve oradaki kodu paylaşmanız yeterli olacaktır.

TurkNet Abonelik İptali

TurkNet yeni bir sistemin öncüsü, uygun fiyat politikasının devamı için en az sayıda personelle çalışıyor ve haliyle çağrı merkezinde yüzlerce müşteri temsilcisi çalıştırmıyor. Yani aradığınızda canlı biriyle konuşma ihtimaliniz çok düşük. Bunun yerine herşeyi dijita olarak yapmanız bekleniyor.

Üyelik aşamalarının hepsi dijital ortamda gerçekleştiği gibi, üyelik sonlandırma yani abonelik iptali de dijital ortamda gerçekleşiyor. Bazı arkadaşlar bir kere abone oldun mu bir daha çıkamazsın, müşteri temsilcisi bile yok falan diyorlar ama olay da zaten bu.

TurkNet abonelik iptali yapmak çok kolay, nasıl mı?
E-devlet üzerinden resmi olarak dilekçenizi hemen iletebilirsiniz, bu sayede tüm aşamalar devletin sistemi üzerinden an ve an takip edilebilir şekilde ilerliyor. Kimse dilekçen gelmemiş, bunla olmaz diyemiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/turknet-abonelik-fesih-basvurusu

TurkNet Abonelik İptal Başvurusu

Yukarıda yer alan bağlantı ile iptal işlemlerinizi devlet gözetiminde başlatabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap