1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar
  3. Vakıfbank 25 Lira Akaryakıt İndirimi Ocak 2020

Vakıfbank 25 Lira Akaryakıt İndirimi Ocak 2020

featured

Ev geçindirmenin zorluklarıyla uğraşırken birde akaryakıt masrafları ile boğuşmamak adına güncel akaryakıt kampanyalarını takip etmeye devam; Vakıfbank 25 Lira Akaryakıt İndirimi Ocak 2020 ile son akaryakıt indirim kampanyası.

Bu yazıyı Güncel Akaryakıt Kampanyaları etiketi ve Kampanya Rehberim için hazırlanmıştır.

Vakıfbank 25 Lira Akaryakıt İndirimi Ocak 2020 Katılımı

Vakıfbank her hangi bir akaryakıt istasyonu ile sınırlı kalmak yerine, tüm akaryakıt sektörünü kapsayan kampanyasını gelenekselleştirdi. Ocak 2020 için akaryakıt indirim kampanyasıda buna bir örnek.

2 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında yapacağınız 4 adet 125 lira ve üzeri akaryakıt alımına, 1 Şubat – 11 Şubat 2020 tarihleri arasında yapacağınız akaryakıt alış verişine 25 lira indirim verecek.

Yani 525 lira harcayıp, 25 lira ödeyeceksiniz.
Her ay sürekli katılırsanız ilk 125 liranız, ekstreden 25 lira indirimle 100 liraya mal olmuş olacak.
İstasyon kısıtı yok, istediğin istasyonu kullan.
Oran düşük, sınırların az olması cazip.
Karar size kalmış, ben 30 lira puan kazanıp; onu zorunlu bir yerde almak yerine, serbest olmasını seviyorum.

Ben Vakıfbank’ın bu kampanyasına katılacağım, sizde katılacaksanız Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden Cepte Kazan ile katılım yapmayı unutmayın. Ayrıca puan vermeyecek, 1 – 11 Şubat harcamanızdan indirim yapacak, ihmail etmeyin.

Bu kampanya ile Benzin, LPG ve Dizel yani Motorin alırken tasarruf edebilirsiniz, oran az ama kampanya güzel. Şartlar özgürce, benim hoşuma gitti. Detaylar için VB.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap