1. Ana Sayfa
 2. Kampanyalar
 3. Vakıfbank eTicaret Kasım 2019 Kampanyası

Vakıfbank eTicaret Kasım 2019 Kampanyası

featured

Gündemi takip eden kampanyaları çok severim, Vakıfbank bu konuda beni şaşırttı ve şu aralar devam eden alış veriş çılgınlığına uygun bir kampanya; Vakıfbank eTicaret Kasım 2019 Kampanyası ile giriş yaptı. Hemen katıldım ve iki alış verişi de gerçekleştirdim.

Vakıfbank eTicaret Kasım 2019 Kampanyası yazımız Kampanya rehberim kategorisi için hazırlanmıştır.

N11, Hepsiburada, Trendyol ve Amazon şu sıralar, ki 11 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek, devasa bütçelerle verdikleri reklamlarla satışlarını patlatmak istiyorlar. Çoğunlukla yalan indirimler olsa da, bazı ürünlerde gerçek indirimler yakalamak mümkün. Bende bu gerçek indirimlerden evladım için ıslak havlu ve demir takviyesi stoğu yaparak faydalandım.

Zaten alacağım ürünleri, ki sürekli kullanıyorum, uygun fiyattan bulup birde üstüne 11*2 ile 22 lira world puan kazanmak çok hoşuma gitti. Tabii ben akaryakıt alımını sürekli olarak yaptığım için, puanları da otogaz alımında kullanacağım.

Kampanya detaylarına bakalım biraz, 8, 9, 10 ve 11 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacak iki adet 100 lira ve üzeri alış verişe 11 liradan, toplam 22 lira world puan verilecek. Puanlar 18 Kasım tarihinde yüklenecek ve 27 Kasım tarihine kadar kullanıma açık olacak ve 28 Kasım 2019 tarihinde geri alınacaktır. Adım adım kampanya rehberi ile detayları öğrenebilirsiniz.

Adım Adım Kampanya Rehberi

Bu kısa süreli kampanyadan sağlıklı bir şekilde faydalanmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım listeledim. Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları ve eTicaret Kampanyaları olarak etiketledim bu yazıyı.

 1. Vakıfbank eTicaret Kasım 2019 Kampanyasına başvurunuzu yapın.
  1. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinde yer alan cepte kazan kısmına girince kampanyayı göreceksiniz, oradan katılın. Hem ücretsiz.
  2. Sms ile katılım mümkün, tabii sms ücreti de cabası.
   “Net 123456” şeklinde arasında boşluk ve kartınızın son altı hanesini 6635 numarasına mesaj atabilirsiniz.
 2. Kampanya dahilinde harcama yapın.
  1. Harcama 100 lira ve üzerinde olmalıdır.
  2. İki harcama yapacaksanız ve aynı yerden alacaksanız farklı günlerde alın. Aynı iş yeri aynı gün için sadece bir kez puan verir.
  3. Tek harcama ile 11, iki harcama ile 22 lira puan var.
 3. Puanları bekleyin.
  1. Puanlar 18 Kasım 2019 tarihinde yatmış olmalı.
 4. Puanları kullanın.
  1. 18 – 27 Kasım 2019 tarihleri arasında harcama yapmanız lazım.
  2. 28 Kasım 2019 tarihinde puanlar geri alıncaktır.

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları kapsamında yer alan bu kampanya ile eticaret alış verişlerini daha uyguna getirebilir, gelen puanlarla istediğinizi alabilirsiniz. Puan kampanyaları ile kazançlı alış verişler yapmanız dileğiyle. Kampanya sayfası VB.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Eski bir öğretim elemanı, mevcut bir öğretmen. Fizik, Özel Eğitim, İşletme ve Adalet mezunuyum ayrıca Tez Aşamasında bırakmak zorunda kaldığım bir lisans üstü eğitimim var. Mining, 3d yazıcı, yazılım vb ihtiyaçlar noktasında danış ve yardım noktasıyım.

Yorum Yap