Vakıfbank Temassız Kampanyası Kasım 2019
2 sene önce
2 sene önce

Vakıfbank Temassız Kampanyası Kasım 2019

Vakıfbank kampanya departmanının başına kim geçtiyse, orada kalsın bi’zahmet; Vakıfbank Temassız Kampanyası Kasım 2019 gibi güzel girişimleri var çünkü. Severim girişimcileri.

Bu yazı kampanya rehberim kategorisi için hazırlanmış olup, vakıfbank kredi kartı kampanyası, kredi kartı puan kampanyası ve hediye world puan etiketleri kullanılmıştır.

Vakıfbank Temassız Kampanyası Kasım 2019 Detayları

Kredi kartı puan kampanyalarının en büyük eksiği günlük alış verişlerin dahil olmayışıdır. Hangimiz markete girip ekmek, pirinç ve bulgur gibi bir paketle çıkmıyoruz ki? Peki bunlarla neden kampanyaya katılamayalım? İşte buna çözüm bir kampanya ile karşımıza çıktı Vakıfbank.

Vakıfbank ile 5 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağınız günlük 25 liralık mobil temassız alış verişleri için gün başına 2 lira, toplamda ise 60 lira hediye world puan kazanma şansınız var. Tabii bu gün başlasanız 54 liralık hediye puan hakkınız var. Puanlar 12 – 22 Aralık tarihleri arasında aktif olu 23 Aralık 2019 tarihinde silinecektir.

Adım Adım Kampanya Rehberi

Kampanya uzun soluklu olması sebebiyle korkutucu gelebilir, lakin oldukça kolaydır.

  1. Kampanyaya katılım sadece Vakıfbank mobil uygulaması ile sağlanıyor. Cepte kazan kısmından katılım yapın.
  2. 5 Aralık dahil, önümüzdeki her gün 25 liralık alış veriş yapın.
  3. Ödemeleri mobil temassız yapmanız lazım. Yani destekleyen bir cep telefonu gerekiyor. Çoğu destekler zaten…
  4. Puanları 12 Aralık tarihinde alacak ve 22 aralık tarihine kadar kullanacaksınız.
  5. Kullanılmayan puanlar 23 aralık 2019 tarihinde silinecektir.
  6. Kampanya detaylarını VB alabilirsiniz.

Kampanya Kombosu

Kampanya sektör kısıtına sahip değil, istediğiniz sektörde kullanabilirsiniz. Akaryakıt alırken de kullanıp, az miktardaki alış verişleri de hediye puan kazanarak yapabilirsiniz.

Unutmamanız gereken husus günde bir kere kullanıma puan vermesi. Planı düzgün yaparak oldukça karlı çıkabilirsiniz. Ayrıca tanıdık kuyumcu vs varsa yine karlı bir alış veriş yapabilirsiniz. Altın almak için geri kalan günler boyu bu ödemeyi gerçekleştirip, karlı çıkmanız mümkün.

Kampanya daha çok günlük alış verişleri hedeflemiş. Yani bakkal market alış verişleri için ideal. Aylık ihtiyaçları 25 liralık partilere bölüp, alabilirsiniz. Örneğin ayda 100 liralık pirinç, bulgur ve makarna alıyorsanız; bunları 25 liralık paketlere bölün.
Para kolay kazanılmıyor.

Paylaşın

Bir öğretmen güncesi..