Vodafone Eksik Belge Çözümü

Vodafone Eksik Belge

Vodafone Eksik Belge

Vodafone ile yaşadığım talihsiz kullanıcı deneyimi hakkındaki şu yazımın devamı niteliğinde Vodafone Eksik Belge Çözümü yazımız ile devam ediyorum.

Bu yazıyı kullanıcı deneyimleri kategorisi icin hazırlıyoruz.

Vodafone Eksik Belge Çözümü ve Kaçış

Pendik Neomarin Vodafone bayisinin ya da Vodafone genel merkezinin hatası sonucu mağdur olduk. Sözde kimlik ve sözleşme bilgimiz eksik diye hattımızı kısıtladı, içerideki paralarımız ve kullanım hakkımızı gasp etti.

Belgemiz eksikse hattı nasıl taşıdınız? Yok belgeler tamamsa beni niye gasp ettiniz?

Vodafone Belası

Neyse, bunların terbiyesiz tutumları ve iş bilmez davranışları ile uğraşmak istemedim; Turkcell Tuzla iletişim merkezine gittim, Vodafone da bulunan iki hattı da Turkcell’e taşıdım.

3. Günün sabahında hatlar taşındı, dertsiz tasasız kullanıyoruz. Hani olay 3-5 kuruş fazla olsun muhabbeti değil, gerektiğinde karşımızda muhatap bulma mevzuu. Kurumsal bir firma ile karşılıklı iletişime geçtiğimi hissettim; merdiven altı bir kurum değildi yani.

Türk Telekom hata yapsa da düzeltme niyetinde oluyor, Turkcell hata yapmıyor olursa kendi çözüyor. Vodafone ise bir daha kapısından geçmem, ya fazla öder Turkcell kullanırım ya da az öder Türk Telekom seçerim.

Bence..

Ucuz etin yahnisi desek en ucuzu değil, sıkıntı iş takibi yapmıyor oluşu. Bayiler bayiliğimizi yapsın diye sus payı vermeye başlayınca, yeniçeri misali kendilerini bir şey sanıyorlar. E hal böyle olunca kazan kaldıranda çok oluyor.

Operatör firmaları zaten sorun yoksa standart devam eder, sorun çıkma ihtimali pek fazla değildir. Lakin işin müşteri memnuniyeti kısmı sorun çıktığında belli oluyor. Benim hattımı kısıtladılar, paramı gasp ettiler; sorunun alasını yaşatıp çözüm önerisi de sunamadılar.

Papağandan farksız müşteri temsilcileri ise iyice can sıkıcı oluyor; hatırlarsanız konuşmamızda 48 saat içinde açılır, sıkıntı yapmayan bir kadın vardı; 1 hafta geçti diyorum, halen 48 saat diyordu. Kendini o kadar kapatmış ki iletişime, 1 hafta kaç saat yapıyor diye çıkışıncaya kadar 1 haftayı 48 saatten küçük sandı.

Vodafone iletişime ve çözüme karşı bu kadar kapalı olduğu sürece kan kaybetmeye devam eder, etsinde; elbet hatasından dönecek ve daha pahalıya mal olacak.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version